Wyprowadzanie psów Stare Babice i okolice.

Wyprowadzanie psów

Wyprowadzanie psów - rzecz z pozoru banalna

Wydawać by się mogło, że wyprowadzanie psa to czynność prosta i zawsze znajdzie się na nią wolną chwilę. W końcu spędzanie czasu z naszym pupilem to czysta przyjemność. Niestety problem pojawia sie gdy mamy bardziej niż zwykle napięty czas zawodowo lub gdy potrzebna jest opieka dla psa podczas naszej nieobecności a nie chcemy korzystać z hotelu dla psów lub gdy zwyczajnie dopadnie nas jakaś większa infekcja. Zazwyczaj w takiej sytuacji wpisujemy w wyszukiwarkę hasło Wyprowadzanie psów i losowo szukamy jakiejś pomocy. Takie randomowe wyszukiwanie często kończy się trafieniem na mało profesjonalne wsparcie. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest stała współpraca z petsitterem, którego dobrze pozna nasz pies i z którym będzie się czuł jak z domownikiem.

Wyprowadzanie psów to odpowiedzialność.

Jestem profesjonalną petsitterką i wiem jak ważne jes zaufanie tak właścicieli czworonoga jak i samego psa dlatego moja opieka najczęściej nie jest jednorazową usługą. Psiaki które wyprowadzam na spacery znają mnie dobrze i wzajemnie świetnie sie rozumiemy. Wyprowadzanie psa staje się dzięki temu zaufaniu znacznie przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Nie ma problemu z przywołaniem pupila a i on sam lepiej się czuje w zaufanym towarzystwie.

W mojej pracy podstawową zasadą jest indywidualne traktowanie każdego psa bo każdy ma swoje indywidualne potrzeby. O korzyściach płynących z usług wyprowadzania psa pisałam już jakiś czas temu.

Stare babice wyprowadzanie psów

Spacer z psem – niby całkiem zwyczajna czynność, a jednak… dobry opiekun zwierząt może sprawić by zmaksymalizować korzyści.

Tak jak ważny jest sam spacer i jak różne są psy tak każde wyprowadzanie psów jest inne. Czynnikami wpływającymi na komfort psa podczas spaceru są pogoda, miejsce gdzie wychodzi no i oczywiście zaufanie do wyprowadzającego.  Spacer musi być przyjemną czynnością i będzie taki gdy pies dobrze się czyje z osobą która często się nim zajmuje. 

W zależności od temperamentu wyprowadzanie psa może być bardziej energochłonne – energiczny pies musi się zmęczyć lub bardziej wyciszone i spokojne. Jesli  posiadasz spokojnego psa lubiącego węszyć to zaplanuję trasę tak żeby bez pośpiechu i z rozluźnionym umysłem Twój pies spędzał spacerowe chwile.

Dlaczego wyprowadzanie psów ze stalym opiekunem jest takie ważne?

Każdy pies podczas spaceru rejestruje zapachy i dzieki nim identyfikuje ewentualne przyjemności lub zagrożenia. Podczas kolejnych spacerów pies widzi że to co było dla niego potencjalnym zagrożeniem, przechodzi z opiekunem u boku i nic złego się wtedy nie dzieje. Podczas kolejnych spacerów wzrasta jego zaufanie do osoby wyprowadzającej psa i dzięki temu spacery stają się coraz przyjemniejsze. Zawsze w pierwszej kolejności komfort psa jest dla mnie najważniejszy i robię wszystko aby był możliwie najwyższy.

Szukasz dobrego opiekuna dla swojego psa? Zadzwoń a ja zagwarantuje najlepsze wyprowadzanie psów z którego i właściciel i pies będą zadowoleni. 

Dla stałych klientów zawsze mam możliwość negocjacji cen :).

Zapewniam również opiekę dla kotów i innych milusińskich w Starych Babicach i okolicznych dzielnicach warszawy. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem , kontaktu i umówienia spotkania z Waszym czworonogiem.

Dołącz do rozmowy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *