0
% zaangażowania

Nazywam się Dorota Mroczek i jestem wielką miłośniczką zwierząt – w szczególności psów i kotów. Od najmłodszych lat towarzyszyły mi koty, ale zawsze marzyłam o psie. Marzenie się spełniło! Obecnie mam dwa psy – Bezę i Dianę oraz kota Zuzię – wszystkie adopciaki. Uwielbiam długie spacery z moimi psami – a one kochają je jeszcze bardziej!

Od pewnego czasu chodziła mi po głowie myśl, aby zacząć robić to, co kocham najbardziej – czyli opiekować się zwierzętami. Postanowiłam podjąć wyzwanie i odbyłam profesjonalne szkolenie dla petsitterów. Dzięki niemu zdobyłam szeroką wiedzę na temat opieki nad zwierzętami – nie tylko w zakresie wspólnych spacerów czy zabawy, ale też socjalizacji, podstawowej opieki medycznej, a także zasad karmienia. 

A zatem decydując się na skorzystanie z moich usług, możesz mieć pewność, że Twój zwierzak będzie pod naprawdę dobrą opieką – i zatroszczę się o niego kompleksowo. 

Spacery
Zabawy
Karmienie
Pielęgnacja

Petsitter Warszawa – zapraszam do kontaktu!

Niezależnie od tego, czy szukasz opiekuna psa w Warszawie, czy kogoś, kto zajmie się Twoim kotem w Starych Babicach, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Niedawno ukończyłam kurs profesjonalnego petsittera, a w najbliższym czasie planuję dodatkowe szkolenia, dzięki którym poszerzę swoje kompetencje i będę mogła zaoferować Twojemu pupilowi jeszcze lepszą opiekę. 

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój pies miał doskonałego towarzystwa do zabawy oraz kogoś, kto się nim zaopiekuje, nie czekaj – skontaktuj się ze mną jeszcze dziś! 

Co mają do powiedzenia milusińscy?

Godziny mojej dostępności

Serdecznie zapraszam do umawiania się na spotkania z milusińskimi. Nie gryzę, a i Twój pupil też nie ugryzie mnie  🙂

Poniedziałek
08:00 - 21:00
Wtorek
08:00 - 21:00
Środa
08:00 - 21:00
Czwartek
08:00 - 21:00
Piąteczek
08:00 - 21:00
Sobota
08:00 - 21:00
Niedziela
Odkłaczam ubrania

Masz pytania? Twój zwierzak potrzebuje opieki?