opieka nad psami warszawa
0
% zaangażowania

Nazywam się Dorota Mroczek i jestem wielką miłośniczką zwierząt – w szczególności psów i kotów. Od najmłodszych lat towarzyszyły mi koty, ale zawsze marzyłam o psie. Marzenie się spełniło! Obecnie mam dwa psy – Bezę i Dianę oraz kota Zuzię – wszystkie adopciaki. Uwielbiam długie spacery z moimi psami – a one kochają je jeszcze bardziej!

Od pewnego czasu chodziła mi po głowie myśl, aby zacząć robić to, co kocham najbardziej – czyli opiekować się zwierzętami. Postanowiłam podjąć wyzwanie i odbyłam profesjonalne szkolenie dla petsitterów. Dzięki niemu zdobyłam szeroką wiedzę na temat opieki nad zwierzętami – nie tylko w zakresie wspólnych spacerów czy zabawy, ale też socjalizacji, podstawowej opieki medycznej, a także zasad karmienia. 

A zatem decydując się na skorzystanie z moich usług, możesz mieć pewność, że Twój zwierzak będzie pod naprawdę dobrą opieką – i zatroszczę się o niego kompleksowo. 

Jak opiekować się zwierzętami

Spacery
Zabawy
Karmienie
Pielęgnacja

Opieka nad zwierzętami Warszawa

petsitter warszawa

Niezależnie od tego, czy szukasz opiekuna psa w Warszawie, czy kogoś, kto zajmie się Twoim kotem w Starych Babicach, serdecznie zapraszam Cię do kontaktu. Niedawno ukończyłam kurs profesjonalnego petsittera, a w najbliższym czasie planuję dodatkowe szkolenia, dzięki którym poszerzę swoje kompetencje i będę mogła zaoferować Twojemu pupilowi jeszcze lepszą opiekę. 

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twój pies miał doskonałego towarzystwa do zabawy oraz kogoś, kto się nim zaopiekuje, nie czekaj – skontaktuj się ze mną jeszcze dziś! 

Niania dla psa
petsitter warszawa
petsitter warszawa
petsitter warszawa

Co mają do powiedzenia milusińscy?

petsitter warszawa

Godziny mojej dostępności

Serdecznie zapraszam do umawiania się na spotkania z milusińskimi. Nie gryzę, a i Twój pupil też nie ugryzie mnie  🙂

Poniedziałek
08:00 - 21:00
Wtorek
08:00 - 21:00
Środa
08:00 - 21:00
Czwartek
08:00 - 21:00
Piąteczek
08:00 - 21:00
Sobota
08:00 - 21:00
Niedziela
Odkłaczam ubrania

Masz pytania? Twój zwierzak potrzebuje opieki?