Opieka nad psem :
Najczęściej zadawane pytania

Opieka petsittera obejmuje nie tylko spacery i zabawę, ale też karmienie, podawanie leków, wizyty u weterynarza, psiego fryzjera lub czyszczenie kuwety. Oczywiście opieka nad każdym zwierzakiem wygląda inaczej, w zależności od jego potrzeb oraz od tego, czego będziesz oczekiwał. Kontakt ze zwierzętami to moja największa pasja i źródło radości, dlatego każde spotkanie stanie się dla psa lub kota czasem świetnej zabawy!

Tak, w każdym przypadku oferuję bezpłatną wizytę zapoznawczą, podczas której zapoznaję się ze zwierzakiem. Opowiesz mi, czego dokładnie oczekujesz, jakie zwyczaje ma Twój pies lub kot, jakiej opieki wymaga i co lubi. Dzięki takiej wizycie zwierzak będzie miał okazję mnie poznać, dzięki czemu pierwsze spotkanie sam na sam nie będzie dla niego stresujące – szczególnie kiedy zobaczy, że akceptujesz moją obecność w Waszym domu i jesteś do mnie przyjaźnie nastawiony. Podczas bezpłatnej wizyty omówimy również szczegóły naszej współpracy i – jeśli się na nią zdecydujesz – będziemy mogli podpisać umowę. 

Tak. Jeśli wyrazisz takie życzenie, mogę przygotować pełne nagranie z wizyty u Twojego zwierzaka. Film zacznę nagrywać jeszcze przed wejściem do domu, podając datę, godzinę i dokumentując moment, kiedy wchodzę do mieszkania. Następnie nagram, czym dokładnie zajmował się zwierzak i jak przebiegała cała wizyta – aż do momentu, gdy opuszczę Twój dom i upewnię się, że zwierzę jest bezpieczne. Takie nagranie to gwarancja bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie, jak i dla mnie, dlatego w każdym przypadku proponuję nagrywanie takich filmów. 

Tak. Jeśli wyjeżdżasz, czeka Cię pobyt w szpitalu lub masz coś do załatwienia, a nie chcesz zostawiać zwierzaka samego na noc lub na cały dzień, możesz skorzystać z opieki całodobowej. W ramach takiej opieki przewidziane są trzy długie spacery, karmienie oraz oczywiście inne czynności przy zwierzaku – a przede wszystkim towarzystwo i zabawa, tak aby pies lub kot zbyt dotkliwie nie odczuł Twojej obecności. Taka opieka zalecana jest w szczególności w przypadku zwierząt, które cierpią na lęk separacyjny. 

Godziny mojej dostępności

Serdecznie zapraszam do umawiania się na spotkania z milusińskimi. Nie gryzę, a i Twój pupil też nie ugryzie mnie  🙂

Poniedziałek
17:00 - 21:00
Wtorek
17:00 - 21:00
Środa
17:00 - 21:00
Czwartek
17:00 - 21:00
Piąteczek
17:00 - 21:00
Sobota
17:00 - 21:00
Niedziela
Odkłaczam ubrania

Masz pytania? Twój zwierzak potrzebuje opieki?